Özür Mesajları

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Tüm kalbimle özür diliyorum Seni seviyorum?

Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için Özür dilerim seni orda beklettiğim için Yaptığım her yanlış için özür dilerim

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim Seni çok seviyorum

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Ufak hataları Minik Bir Tebessümle Kapatmaya Nedersin? özür Diliyorum Senden Beni Affedermisin?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor Yok nafile uyku tutmuyor Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim Özürlerimi kabul et!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim Saygılarımla?

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız?

ETİKETLER :