Kutsi Kimdir?

Kutsi Kimdir

Kutsi Boyu, Kutsi Kaç Yaşında,Kutsi Nereli,Kutsi Vikipedi, Kutsi biyografi, Kutsi Sevgilisi Kim, Kutsi Kaç Kilo,Kutsi Evli mi, Kutsi Burcu

Kutsi Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarıyla çok konuşulmuştur. Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, Olay Olacak Aşkımız, Hediyem Olsun, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Konuşmayacağım, Aşk Celladı, Helal Etmiyorum, Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal, Son Mektup, Bambaşka, Haram Olsun, Soran Yok” albümlerinin istatistiği bunu kanıtlamaktadır.
Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar’ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine 3 Aralık 2010″ tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.
Kutsi Cengiz Kurtoğlu’nun da büyük desteğini alan Kutsi Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde Duvardaki Resmin şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.

Kutsi Biyografisi Hayatı

Kutsi Huzur Sokağı isimli dizide “Bilal” karakterini canlandırmaktadır. Sanatçının yeni albümü “Bilmem Anlatabildim Mi” 18 Mart 2013 tarihinde çıkmıştır. 2015 yılında Show TV’de başlayan “Beyaz Yalan” adlı dizide Demir Güner karakterini canlandırmıştır.
Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar’la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi’nin 24.09.2009 tarihinde kızı Ceylin Ada dünyaya geldi.
Kutsi 16 Mart 1973 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Anne adı Hatice, baba adı Şinasi’dir. Lise yıllarında yakın çevresinin sesin güzel uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü Aşk Payını Aldı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkarttı.