Francisco Lachowski Kimdir

Francisco Lachowski Kimdir

Francisco Lachowski Hayatı Biyografisi

Ayrıca Lachowski Homme Essential, Carbon Copy, Made in Brazil ve Chaos olmak üzere birçok derginin kapağına çıktı. Bunun yanı sıra GQ, V, Vogue ve FHM’nin moda yazılarında yer aldı.

Lachowski DKNY Jeans, Lacoste, Armani Exchange, Etro, Dior, Mavi Jeans ve D Squared gibi markaların kampanyalarında yer alarak ne kadar popüler olduğunu kanıtladı.Lachowski, Huge Dergisi’nin Japonya’daki fotoğraf çekimlerinde tanıştığı güzel model Jessiann Gravel Beland ile Pompano Beach, Florida, Amerika’da dünya evine girdi ve 25 Mart 2013 tarihinde Milo isminde bir erkek çocukları dünyaya geldi.

13 Mayıs 1991’de Polonya asıllı bir babanın ve Portekiz, Alman asıllı bir annenin oğlu olarak Curitiba, Brezilya’da dünyaya gelen Francisco Lachowski, kariyerine 2009 yılında São Paulo’da bir modellik yarışmasını kazanarak başladı. Yarışma sonrası Ford Models’le sözleşme imzaladı.

2009’da Milano ve Paris’te Gucci ve Dior Homme gibi ünlü markalar için ilk podyum yürüyüşünü yaptı. Lachowski henüz 18 yaşındayken Brezilya’da en iyi 50 model listesinin en başına yükseldi.

Dolce & Gabanna, dsquared2, Gucci, Roberto Cavalli, Mugler, Armani ve daha birçok marka için podyumlarda yürüdü, Ermanno Scervinno gibi gösterilerin açılışını yaptı.

ETİKETLER :