Konya Sohbet Odası

konya chat

Konya Sohbet, Konya chat odalarına hoş geldiniz.. Bu yazımızda sizlere Konya ili hakkında kısa bilgi ve chat odası hakkında bilgilendirme yapılacaktır..

Reelde Hayat şartlarının zorlaştığı günümüzde insanların büyük bir çoğunluğu dışarda vakit geçirip para harcamaktan kaçınır.. Malum ülkemizde yaşanan Ekonomik kriz iyiden iyiye bizleri eve hapsetmeyi başardı. Marketlerde Poşet 25 kuruşa satılıyor artık:))) ülkenin içerisinde bulunduğu durumu düşünün artık. neyse konumuza dönelim İnternet kullanımının bir hayli yaygın olması ve birde ceptelefonlarında kullanılabilir olması neredeyse türkiyenin yüzde sekseninden fazlasının internet kullanmasını sağlar hale getirdi.

Konya Sohbet Chat

Reel Hayatın stresinden uzak kalmayı tercih edenlerin vaz gecilmez adreslerinden biri Sanal Sohbet odalarıdır. Neden Sohbet odaları tercih ediliyor? Sohbet odalarının tercih edilmesinin en büyük faktörü kesinlikle kimliğinizi gizleye bilmenizdir. Chat odası kullanıcılarının size dair hiç bir bilgiye sahip olmayışları dilediğiniz kimliğe bürünmenize zemin hazırlar. Bu sebeple bir çok insan sohbet odalarını tercih eder. Konya sohbet odamıza konya ili ve Türkiyenin bir çok yerinden katıtılımcılar bulunmaktadır. Reel hayatta Konya’nın bir ilçesinde yaşayan biri belki hayatı buyunca Şırnak’lı biri ile reelde tanışma fırsatı yakalayamaz fakat bu durum sanal için gecerli değildir aynı çatı altında türkiyenin dört bir yanından Konya Sohbet odasına katılım sağlayan bir çok bay bayan chat severle tanışıp farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Konya İli Hakkında Bilgi

Konya Türkiye ‘nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir.31 ilçeden oluşan Konya ‘da TÜİK ‘in 2015 verilerine göre 2.130.544 kişi yaşamaktadır. 1830 ‘da kurulan Konya Belediyesi 1987 ‘de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “Büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989 ‘ dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir.2014 ‘te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları olmuştur

Ekonomik açıdan Türkiye ‘nin gelişmiş kentlerinden biri olan Konya doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çatalhöyük , UNESCO Dünya Miras Listesine alınmıştır.Şehir, Anadolu Selçukluları’ nın başkentliğini yapmıştır. Büyük mutasavvıf Hz. Mevlana ‘nın türbesi Konya ‘dadır. Türkiye’ nin en önemli sanayi kentlerindendir.