Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet Sohbet

Kimi zaman konuşacak bir arkadaşınız kalmadığı için kendinizi yanlız hissedebilirsiniz. Sitemizde yeni arkadaşlar bulmak için hemen bir kullanıcı adı tanımlamalı ve sohbete başlamalısınız. Sohbet esnasında diğer üyeler kanala yeni geldiğiniz için sizi hoşça karşılayacaklardır.Mynet, Sohbet, Chat alanında da ilerleme kaydederek gelişmekte olan birçok sohbet siteleri ile kendi aralarında da yarışmaktadır. Mynet ile samatası, girgiri, askodalari, sohbetci, en idael sohbet görüntüsü ile kendine has dost sohbet olmakla birlikte bunu da başarmıştır..
Artık irc sunucusunun daha geri bis sistem olduğunu düşünen Mynet 2015 yılında sohbet olayına tamamen son vermiştir. Eski mynet kullanıcılarını bir araya toplamak daha büyük bir mutluluk duyuyoruz Nerede eski sohbet odaları diyenler artık bu endişeniz ortadan kalkmış bulunmakta Çünkü biz eski Mynet kullanıcılarını bir araya toplayıp en güzel şekilde sohbet chat keyfini sunuyoruz isterseniz oyun oynayan isterseniz yarışmaya katılan isterseniz müzik dinleyin Mynet chat odalarımızda elirttiğimiz gibi sayısız oda bulunmaktadır
Sohbet sitesi, bugünlerde eski dostların aldığı kararla, sohbet yayınına yeniden başlamış bulunmaktadır.Bu sefer kalıcı bir sohbet ortamı oluşturarak, körelmeye ve yok olmaya yüz tutan sohbet siteleri içerisinde, oluşturacağı farklılıklar ve kullanıcı odaklı yönetim anlayışıyla sivrilen bir sohbet sitesi olmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.aynı şeylere üzülen ve gülen insanların özlemini çekmektedirler. Bu özlemlerini bir nebze olsun gidermek için sohbet sitelerine takılan, gurbetçilerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.Daha sonra ise kendisini gelistirilip gerek gorsel tasarim gerekse sistematik olarak degistirilerek mynet oyun, mynet haber, mynet okey diyerek daha da gelistirilip guzel bir sosyal ortam ağı oluşturmuştır. Yalnızlığını giderecek ücretsiz üyelik sağlayacak sitemizde kaliteli ve seviyeli sohbetler ile kimseye ihtiyaç duymadan samimi arkadaşlıklar edinebilecekseniz. Sohbet odaklı insanlar vakitlerini kaliteli sohbetlerle geçirmek isterler. Onların zamanlarını dolu dolu yaşabilecekleri ve arkadaş grupları ile istedikleri sohbet odasında takılabilecekleri oldukça huzurlu bir ortam bulabilirsiniz.