Derin Mermerci Kimdir

Derin Mermerci kimdir

Derin Mermerci Biyografisi

Davetler günler-geceler sürer, prenseslerden film yıldızlarına her nevi dünya şöhretiyle ahbaplık kurulur… Harcamalarda sınır tanınmaz, en ünlü markaların en hatırlı müşterisi oldular.
Derin Mermerci bir ara Cem Uzan ve daha sonra da Kaan Urgancıoğlu ile ilişkisi yaşadı. Derin Mermerci en sansasyonel ilişkisini Mehmet Germiyanlıgil ile yaşadı.
90’ların ortasıyla beraber Ender Mermerci ve üç kızı, cemiyet sayfalarının baş tacı, sosyete dergilerinin rakipsiz kahramanları oldu. Sadece Türkiye değil, Avrupa ve New York sosyetesi de onlardan sorulmaktadır.
Derin Mermerci, 27 Eylül 2013 tarihinde Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın ile evlendi
28 Nisan 1981 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babasının adı Mehmet Ata Mermerci, Annesinin adı Ender Mermerci‘dir. Yosun ve Tansa adında iki ablası vardır. Sadullah Sefa ve Ahmet Süha Mermerci adında iki amcası vardır.
Derin Mermerci, İstanbul’da liseyi Saint Joseph lisesinde okudu,ir yıl orada okudu ve tekrar İstanbul’a dönüp Saint Joseph lisesinden mezun oldu. Sonra da Üniversite için tekrar Amerika’ya gider ve Amerika’da Bryant College’da pazarlama okumuştur. Sonra kaydını Paris‘e aldırır ve ‘Design Marketing’ çalışır.Babası Mehmet Ata Mermerci Türkiye’nin ilk tekstil kuruluşlarından Akfil Tekstil‘in sahibidir. Babası 1992 yılında ölünce geriye 100 milyon dolarlık bir miras bıraktı.

ETİKETLER :