Deniz Arcak Kimdir?

Deniz Arcak Kimdir

Deniz Arcak Boyu, Deniz Arcak Nereli, Deniz Arcak Biyografi, Deniz Arcak Vikipedi, Sevgilisi Kim, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi

Deniz Arcak Altın Anten Yarışması’nda mansiyon aldığı zaman genelde Genesis, Eric Clapton, Beatles, Toto, Alan Parsons Project gibi ünlülerin şarkılarını dinlemekten zevk alıyordu. Deniz Arcak21 Eylül 2016 yılında Akgün Fırat ile evlenmiştir.
Deniz Arcak 2013 yılında da Mevlana rubailerinden derlediği şarkısı Korkmayı yayınladı. Son olarak 2014’te Büyüyorum Seninle teklisini yayınlayan Arcak, kariyeri boyunca oyunculuk ve sunuculuk da yapmıştır. 2016 yılının Eylül ayında İzmir’in Dikili ilçesinde Akgün Fırat ile evlendi.
Deniz Arcak bu aranın ardından Fuat Güner’in prodüktörlüğünde hazırlanan albümü Kıpır Kıpır ile dinleyicileriyle buluştu. Nisan 2010’da Cesur adında bir maxi single çıkardı.
Beyaz Vadi 1995 Haziran ayında ve Ha Bugün Ha Yarın 1996 Temmuz ayında isimli albümlerinden sonra 7 yıl müziğe ara verdi.
Altın Anten Yarışması’nda mansiyon ödülü sanatçı; profesyonel müzik kariyerine 22 Aralık 1993’te çıkardığı Nerde? isimli albümüyle başladı.
Deniz Arcak Ulubatlı Hasan İlkokulu’ndan derslerinin kötü olması nedeniyle Ayşe Abla İlkokuluna kaydı alındı ve oradan mezun oldu. TED Ankara Koleji kazanan Arcak, orta ve lise eğitimini burada tamamladı.

Deniz Arcak Biyografisi Hayatı

15 Temmuz 1968 tarihinde Türkan ve Tuncay Arcak’ın ikinci çocuğu olarak Ankara’nın Bahçelievler semtinde doğdu.
Deniz Arcak Bu dönemde Ankara Çok Sesli Çocuk Korosu’nda hocası Muzaffer Arkan’dan müzik eğitimi alıp beş sesli aryalar söyledi. Üniversite’yi kazanamayan Arcak Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi’nin fotoğraf bölümüne misafir öğrenci olarak gitti.
Şan eğitimi aldığı sıralarda otel ve barlarda sahne almaya başlayıp, aynı dönemde Bir İstanbul Masalı, İlişkiler, Hep Aynı Yaygara, Gel de Çık İşin İçinden, Kahramanlar Hep Erkek gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır.
Deniz Arcak Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademi’sinin fotoğraf bölümüne, misafir öğrenci olarak girdi. İstanbul’da yaşamayı sürdüren şarkıcı fotoğrafçılık çalışmalarına ağırlık verdi. Daha sonra Şan bölümüne giren şarkıcı, mekanlarda sahne almaya başladı. Arkadaşlarıyla şehrin çeşitli yerlerinde deneysel tiyatro gösterileri sergiledi. Yarışma programları sundu. Bir dönem TRT seslendirme yaptı.