Cem Karcı Kimdir

Cem Karcı Kimdir

2012 yılında Ay Yapım’da çalışmaya başladı. 2012 yılında Ay Yapım tarafından çekilen; Uluç Bayraktar ve Cem Karcı‘nın yönetmenliğini üstlendiği, “Karadayı” adlı dizide Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Gökçe Korel ve Çetin Tekindor başrollerde yer aldı. Dizide; Leyla Lydia Tuğutlu, Rıza Kocaoğlu, Elif Sönmez, Yurdaer Okur, Erhan Yazıcıoğlu gibi oyuncularda oynamıştır.
Cem Karcı, 2015 yılında Ay Yapım’daki işinden ayrılarak 03 Turkey Medya Produksiyon Hizmetleri’de çalışmaya başladı.
2015 yılında Cem Karcı’nın yönetmenliğini yaptığı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanan Pretty Little Liars dizisinin bir uyarlaması olan “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.1982 yılında Gaziantep‘de doğmuştur. 1986 Yılında ailece Mardin‘e taşındılar. Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema bölümünde eğitim aldı.
Cem Karcı, bir arkadaşının vasıtasıyla oyuncu Zeyno Günenç ile tanışmış. 9 Ay kadar Çocuklar Duymasın setinde prodüksiyon stajyerliği yapmış. Daha sonra Asmalı Konak Sinema Filminin Istanbul/Kapadokya çekimlerinde sanat stajyeri olarak çalışmış. Hemen ardından Estagfurullah Yokuşu dizisinde reji stajyerliği yapmış. 2-3 hafta içinde kendisini normal asistanlığa almışlar. Sonrasında Çağan Irmak ile Çemberimde Gül Oya dizisinde çalışmış. Kavak Yelleri’nde 8 bölümlük bir oyunculuk deneyimi olmuş

ETİKETLER :